2 roms, 47.3 m²

Smarte kvadrat
Ledig
Bolignummer
L-05-3-4
Totalpris inkl. omk.
kr 4 050 870
Pris
kr 4 040 000
Omkostninger
kr 10 870
Felleskostnad
kr 2 465

Smarte kvadrat

Boligkonsept

Effektive leiligheter

Arealeffektive leiligheter der du bor på færre kvadratmeter, men likevel har alle funksjoner du trenger i en god bolig.

Innredningspakker

Du velger mellom smarte innredningspakker som våre interiøreksperter har designet for deg.

Svanemerket

Våre Smarte Kvadrat-boliger gir deg et godt inneklima, lavere energiregning og bidrar til redusert miljøbelastning.

Planløsning

I planløsningen vises disponeringen av boligarealet. Se informasjon som mål, hvordan rommene er inndelt og plassering av balkongen.

Floorplan

Boligene er svanemerket

Les mer om miljømerkingen

Allergotskogen Hus 4 og 5

Les mer om prosjektet

Tidslinje

Salgsstart
07.10.2025
Nå legges de boligene som ikke er kjøpt av VIP-kunder, ut for salg, og vi publiserer prislisten med planløsninger her på prosjektsiden.

/ 7
laster

Interessemelding

Når du har meldt din interesse kontakter ansvarlig selger deg med mer informasjon om boligene.

Hvis du allerede har en konto hos oss, vil du bli bedt om å logge inn for å fullføre din interesseregistrering.